خدمات فوری : ۰۹۳۵۲۳۷۷۱۳۳

خدمات لوله بازکنی و ساختمان

سیستم لوله کشی سبز در مصرف آب و انرژی صرفه جویی میکند

طراحی های کارآمد در لوله کشی:طراحی های سبز شامل دسته بندی آب گرم مصرفی بهینه سازی قطر لوله ها حداقل کردن طول لوله ها و کاهش خمیدگی(مخصوصا خمیدگی های 90درجه در لوله ها)میشود.این بهبودها در سیستم لوله کشی به این معنی است که آب و انرژی کمتری مصرف میشود تا آب گرم از منبع آب به شیر برسد.

چرخه ی آب گرم:چرخه ی آب گرم به دلیل عدم ایجاد کوچکترین وقفه در استفاده از آب گرم درست زمانی که آب گرم باز میشود در مصرف آب صرفه جویی میکند.برخی از سیستم های چرخه ی آب گرم در مصرف آب صرفه جویی میکنند در حالیکه برخی دیگر موجب اتلاف انرژی می شوند.

60درصد اتلاف آب منازل از وان دوش لباسشوئی و آشپزخانه است.در هر 100گالن آب مصرفی یک منزل در هرروز 60 گالن آن میتواند به سمت مخازن شهری هدایت شود یا در هر چاه(مخزن)شخصی خودتان ذخیره شود و برای مصارف دیگر مورد استفاده قرار بگیرد.این یعنی سالانه در هر منزل مسکونی میتوان از 21000 گالن آّب استفاده بهینه و مجدد کرد.

سیستم بازیافت(بهبود)گرمای آب در لوله کشی افرادی که دوش را به وان ترجیح میدهند این سیستم را درک میکندد.این یک عملکرد خوب در جذب گرمای موجود در لوله هایی است که آب گرم را به سمت فاضلاب هدایت میکند و اگر از این انرژی استفاده نشود در هر حال هدر خواهد شد.نود درصد انرژی که در این سیستم استفاده میشود از همین راه بدست می آید نصب و استفاده از این سیستم بسیاز آسان و موثر است.

اطلاعات تماس

تلفن:

22557048

شبانه روزی لوله با زکنی:09013225374

همراه:09352377133

ایمیل: info@lolebazkononline.com

 ...

لوله باز کنی آنلاین: مرجع تخصصی نقد و بررسی و انجام انواع خدمت ساختمانی و لوله کشی, لوله کشی سرد و گرم,گرفتگی لوله ,تعمیرات ساختمانی,کاشی کاری ,رفع نم,بنائیهای مربوط,رنگ کاری ,بنائی ,رسوب زدائی,رفع رطوبت,تشخیص ترکیدگی,لوله کشی آب,تخلیه چاه  نارمک#,لوله_ بازکنی پاسداران,لوله بازکنی نیاوران,تخلیه چاه شبانه روزی,خدمات لوله بازکنی سعادت اباد,لوله بازکنی شریعتی,رفع نم توالت,قیرگونی,ایزوگام,تعمیرات چاه,احداث چاه جدید,لوله بازکنی شرق تهران, لوله بازکنی  غرب,لوله بازکنی شمال تهران و #لوله بازکنی جنوب  تهران میباشد.

استفاده از مطالب وبسایت فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت کارنو میباشد.