خدمات فوری : ۰۹۳۵۲۳۷۷۱۳۳

خدمات لوله بازکنی و ساختمان

وارد کردن دی اکسید سرب در لوله های آب آشامیدنی میتواند به کاهش آلودگی در ابهای شیرین کمک کند

 

کیفیت آب:در یک مقیاس به طور طبیعی در لوله های آب قدیمی که با سرب کاهش آلودگی داشته بسیار موثرتر و بهترمیباشد.

سرب در همه ی آبهای آشامیدنی از طریق زنگ زدگی فاضلاب های انبساط شده,خطوط خدمات قدیمی خارج از منزل از داخل سطح آنها که حاوی عنصری سی است اشباع میشود.

یک درک بهتر ازاینکه چگونه این اشباع رخ میدهد دانشمندان میتوانند به یافتن راه های جدی برای کاهش آلودگی از طریق سرب در آب شیرین کمک کنند.

امروزه برای اولین بار محققان به طور مستقیم مشاهده کردند که یک مقیاس از پوشش Pbo2 (اکسیژن اشباع شده از آب) به طور طبیعی در خطوط خدمات آب تشکیل میشود که روش خوب برای جلوگیری از آلودگی آب است.سرب همانطور که از آلودگی آب جلوگیری میکند ضررهایی هم دارد.

هنگام مصرف در مدت زمان طولانی ,سرب در بدن تجمع می یابد و میتواند سلامتی شما و به خصوص کودکان را به خطر اندازد.

مرکزهای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه میکنند که کودکانی که تا حدود 5 در هر سی لیتر خون آنها یا بالاتر سرب وجود دارد باید برای مشکلات بهداشتی مورد آزمایش قرار بگیرند.

مدیر اجرایی مدیریت کیفیت آب در آثار برخی از لوله های اب آزمایش شده در منطقه ی خود اطلاعاتی ارائه داد که در آنها تجزیه و تحلیل دخیل نبود و روی آنها آزمایشاتی انجام شده بود و او میگوید:ما سعی داریم که راه حلی برای مقدار(مقیاس)سرب پیدا کنیم و بسیاری از محققان سعی دارند که راه حلی برای مقدار ثابت آن برای جلوگیری از آلودگی پیدا کنند.

اطلاعات تماس

تلفن:

22557048

شبانه روزی لوله با زکنی:09013225374

همراه:09352377133

ایمیل: info@lolebazkononline.com

 ...

لوله باز کنی آنلاین: مرجع تخصصی نقد و بررسی و انجام انواع خدمت ساختمانی و لوله کشی, لوله کشی سرد و گرم,گرفتگی لوله ,تعمیرات ساختمانی,کاشی کاری ,رفع نم,بنائیهای مربوط,رنگ کاری ,بنائی ,رسوب زدائی,رفع رطوبت,تشخیص ترکیدگی,لوله کشی آب,تخلیه چاه  نارمک#,لوله_ بازکنی پاسداران,لوله بازکنی نیاوران,تخلیه چاه شبانه روزی,خدمات لوله بازکنی سعادت اباد,لوله بازکنی شریعتی,رفع نم توالت,قیرگونی,ایزوگام,تعمیرات چاه,احداث چاه جدید,لوله بازکنی شرق تهران, لوله بازکنی  غرب,لوله بازکنی شمال تهران و #لوله بازکنی جنوب  تهران میباشد.

استفاده از مطالب وبسایت فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت کارنو میباشد.