خدمات فوری : ۰۹۳۵۲۳۷۷۱۳۳

خدمات لوله بازکنی و ساختمان

سیستم گرمایش از کف

سیستم گرمایش از کف

 

گرمایش از کف سیستمی ایده ال برای استفاده بهینه از انرژی و گرمای فوق العاده زیاد برای ساختمان بزرگ و مناطق سرد میباشد.

در گرمایش از کف هنگام کارگزاری لوله های گرمایشی ساختمان لوله با فاصله معین و کمی از کف سالن یا اتاق به صورت مرتبط  در کف چرخانده میشود و سپس روی آن سنگ یا سرامیک میشود.

 در زمان استفاده از این سیستم گرمای داخل لوله از کف به بالا می رود و به علت سبک تر بودن هوای گرم خیلی سریع سالن زود گرم میشود و البته این سیستم مخالفانی هم دارد و آن به علت گرم شدن زیاد کف سالن در بعضی مواقع هنگام راه رفتن یا نشستن ایده ال نمیباشد ولی گرمایش از کف برای نقاط سردسیر و همچنین برای جلوگیری از اتلاف انرژی توصیه میشود.

مزایای استفاده از حرارت کف شامل موارد زیر است 

گرما نامرئی - بدون رادیاتورهای ناخوشایند • بدون سطوح درجه حرارت بالا - امن تر، مخصوصا برای افراد سالمند • گردش خون آرام گرد و غبار هوا را کاهش می دهد - ضروری برای آلرژی / مبتلایان به آسم • طبقه های خشک از رشد قارچ ها جلوگیری می کند                                  در درجه حرارت راحت در فضای اتاق. توزیع گرمایی یکنواخت، تدریجی در کل سطح زمین. عناصر گرمایش الکتریکی و هیدرولیکی موثر در پلاس سیمان با ویژگی های هدایت گرمائی بسیار عالی می باشد        سیستم گرمایش کفپوش هوشمند  مناسب است • برای تقریبا تمام پوشش کف (کاشی، چوب، ورقه ورقه، پلاستیک) • برای هر دو اتاق خشک و مرطوب. • می توان در هر طبقه (پلاستیک، بتن، چوب) گذاشت • کابل های گرمایش بر اساس تکنولوژی تنظیم خود. یک راه حل تنظیم گرما کف خود تنظیم، خروجی قدرت و گرما خود را مطابق با درجه حرارت طبقه تنظیم می کند. برای طبقه های سرد، گرما بیشتر تولید می شود و در مناطق گرما تولید گرما کم است. این تنوع در خروجی گرما و قدرت مستقل از سیستم کنترل است. سیستم های کنترل می توانند برای صرفه جویی بیشتر انرژی با سیستم کنترل بسیار کارآمد مورد استفاده قرار گیرند

اطلاعات تماس

تلفن:

22557048

شبانه روزی لوله با زکنی:09013225374

همراه:09352377133

ایمیل: info@lolebazkononline.com

 ...

لوله باز کنی آنلاین: مرجع تخصصی نقد و بررسی و انجام انواع خدمت ساختمانی و لوله کشی, لوله کشی سرد و گرم,گرفتگی لوله ,تعمیرات ساختمانی,کاشی کاری ,رفع نم,بنائیهای مربوط,رنگ کاری ,بنائی ,رسوب زدائی,رفع رطوبت,تشخیص ترکیدگی,لوله کشی آب,تخلیه چاه  نارمک#,لوله_ بازکنی پاسداران,لوله بازکنی نیاوران,تخلیه چاه شبانه روزی,خدمات لوله بازکنی سعادت اباد,لوله بازکنی شریعتی,رفع نم توالت,قیرگونی,ایزوگام,تعمیرات چاه,احداث چاه جدید,لوله بازکنی شرق تهران, لوله بازکنی  غرب,لوله بازکنی شمال تهران و #لوله بازکنی جنوب  تهران میباشد.

استفاده از مطالب وبسایت فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت کارنو میباشد.