خدمات فوری : ۰۹۳۵۲۳۷۷۱۳۳

خدمات لوله بازکنی و ساختمان

تنظیمات تابستانی و زمستانی پکیج

تنظیمات تابستانی و زمستانی پکیج

 

انواع پکیج ها که برای سیستم گرمائی منازل استفاده میشود با تنظیمات بسیارساده در فصلهای گرم و سرد سال موجب استفاده ی بهینه و جلوگیری از اتلاف انرژی و صرفه جویی در هزینه میشود.برای این تنظیمات در فصل سرد سال در پنل جلویی دستگاه و پیچ تنظیم کننده یا شاسی ولوم برای کم و زیاد کردن قرار دارد.یکی مربوط به گرمای آب حمام و آشپزخانه و روشویی و شاسی دیگر برای گرمای آب رادیاتور یا گرمایش از کف سالن میباشد.

در فصل سرما, مانده یه سرمای محیط از یک تا هفت میتوان نتظیم کرد.در پنل جلویی این دو شاسی را ولی نکته ای کمتر به آن توجه میشود در فصل گرم اکثر اوقات فقط گرما را با استفاده شیر اصلی رادیاتور میبندن و رادیاتور گرم نمیشود ولی سالن به علت اینکه لوله اب گرم از کف سالن رد شده است دچار گرما میشود و از کولر برای خنک کردن سالن استفاده میکنند.موجب هزینه و اتلاف انرژی میشود.

در فصل گرما میبایست آب گرم از پنل جلویی دستگاه پکیج به وسیله ی شاسی مربوط بسته شود هیچ گرمائی ایجاد نخواهد شد.

اطلاعات تماس

تلفن:

22557048

شبانه روزی لوله با زکنی:09013225374

همراه:09352377133

ایمیل: info@lolebazkononline.com

 ...

لوله باز کنی آنلاین: مرجع تخصصی نقد و بررسی و انجام انواع خدمت ساختمانی و لوله کشی, لوله کشی سرد و گرم,گرفتگی لوله ,تعمیرات ساختمانی,کاشی کاری ,رفع نم,بنائیهای مربوط,رنگ کاری ,بنائی ,رسوب زدائی,رفع رطوبت,تشخیص ترکیدگی,لوله کشی آب,تخلیه چاه  نارمک#,لوله_ بازکنی پاسداران,لوله بازکنی نیاوران,تخلیه چاه شبانه روزی,خدمات لوله بازکنی سعادت اباد,لوله بازکنی شریعتی,رفع نم توالت,قیرگونی,ایزوگام,تعمیرات چاه,احداث چاه جدید,لوله بازکنی شرق تهران, لوله بازکنی  غرب,لوله بازکنی شمال تهران و #لوله بازکنی جنوب  تهران میباشد.

استفاده از مطالب وبسایت فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت کارنو میباشد.