خدمات فوری : ۰۹۳۵۲۳۷۷۱۳۳

خدمات لوله بازکنی و ساختمان

بازدید سیستم هواکش سرویس بهداشتی

بوی بد سرویس بهداشتی برخلاف تصور همیشگی که ممکن است از چاه باشد، علت های دیگری هم میتواند داشته باشد که مربوط به سیستم هواکش یا همان رفت و آمد هوا از طریق دریچه های تعبیه شده مخصوص است. این قسمت شامل هواکش برقی در توالت،  لوله اصلی انتقال و خروج هوا از سرویس بهداشتی به پشت بام و قسمت انتهایی لوله در پشت بام می باشد. اگر در هر یک از این سه قسمت مشکلی ایجاد شود که منجر به گیر کردن هوا و یا خروج کم هوا شود باعث بوی بد وعدم نظافت خواهد شد. به این منظور در سرویس های دوره ای هواکش، این نقاط باید کاملا مورد بازدید قرار  گیرند، به ویژه هواکش برقی توالت که ممکن است به علت مستهلک شدن در بسیاری از مواقع کار کند ولی نه با حداکثر توان و با دور کم می چرخد و صدا می دهد و باعث تخلیه  نکردن کامل هوا می شود. همچنین اگر در قسمتی از لوله که از سرویس به پشت بام رفته جسمی خارج گیرکرده باشد، باعث می شود که هوا به طور کامل خارج نشود.

لطفا برای راهنمایی بیشتر به قسمت خدمات و یا مشاوره با تلفن های این مجموعه تماس حاصل نمائید.

اطلاعات تماس

تلفن:

22557048

شبانه روزی لوله با زکنی:09013225374

همراه:09352377133

ایمیل: info@lolebazkononline.com

 ...

لوله باز کنی آنلاین: مرجع تخصصی نقد و بررسی و انجام انواع خدمت ساختمانی و لوله کشی, لوله کشی سرد و گرم,گرفتگی لوله ,تعمیرات ساختمانی,کاشی کاری ,رفع نم,بنائیهای مربوط,رنگ کاری ,بنائی ,رسوب زدائی,رفع رطوبت,تشخیص ترکیدگی,لوله کشی آب,تخلیه چاه  نارمک#,لوله_ بازکنی پاسداران,لوله بازکنی نیاوران,تخلیه چاه شبانه روزی,خدمات لوله بازکنی سعادت اباد,لوله بازکنی شریعتی,رفع نم توالت,قیرگونی,ایزوگام,تعمیرات چاه,احداث چاه جدید,لوله بازکنی شرق تهران, لوله بازکنی  غرب,لوله بازکنی شمال تهران و #لوله بازکنی جنوب  تهران میباشد.

استفاده از مطالب وبسایت فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت کارنو میباشد.