خدمات فوری : ۰۹۳۵۲۳۷۷۱۳۳

خدمات لوله بازکنی و ساختمان

خدمات و تعمیرات چاه

هر چاهی باید به طور دوره ای مورد بازدید قرار بگیرد. بیشتر زمانی که چاه پر می شود به بازدید آن می پردازند که اشتباه است، زیرا چاهی که پر شده بسیار خطرناک و حادثه آفرین است. پربودن چاه باعث نم و رطوبت شدید دیوارهای چاه و طوقه می شود و به مرور زمان در صورت رسیدگی نکردن و تعمیر نکردن چاه باعث ریزش می شود. ریزش گاهی به طور جزئی شروع می شود و در مواقعی کل چاه فرو می ریزد و حادثه به وجود می آورد.
بعد از باز کردن درب چاه و تخلیه آن، درب چاه باید به صورت کامل بسته شود. دیده شده در مواقعی، برای تخلیه مجدد درب چاه به درستی بسته نمی شود و باعث به وجود آمدن حادثه می گردد.
تخلیه چاه اصولی به این صورت است که بعد از باز کردن درب چاه و تخلیه، چاه باید به طور کامل بازبینی شود و طوقه ها و دیوارهای چاه در صورتی که نیاز به تعمیر دارند مورد بازسازی قرار بگیرند و دوباره طوقه چینی شود و کف آن لایه روبی شود. لایه روبی باعث می شود چاه زود پر نشود.
 این مجموعه آمادگی دارد کلیه امور مربوط به چاه اعم از باز کردن درب چاه، تخلیه، تعمیر، طوقه چینی، لایه روبی و بستن درب چاه را با دقت کافی و در اسرع وقت انجام دهد.

 

اطلاعات تماس

تلفن:

22557048

شبانه روزی لوله با زکنی:09013225374

همراه:09352377133

ایمیل: info@lolebazkononline.com

 ...

لوله باز کنی آنلاین: مرجع تخصصی نقد و بررسی و انجام انواع خدمت ساختمانی و لوله کشی, لوله کشی سرد و گرم,گرفتگی لوله ,تعمیرات ساختمانی,کاشی کاری ,رفع نم,بنائیهای مربوط,رنگ کاری ,بنائی ,رسوب زدائی,رفع رطوبت,تشخیص ترکیدگی,لوله کشی آب,تخلیه چاه  نارمک#,لوله_ بازکنی پاسداران,لوله بازکنی نیاوران,تخلیه چاه شبانه روزی,خدمات لوله بازکنی سعادت اباد,لوله بازکنی شریعتی,رفع نم توالت,قیرگونی,ایزوگام,تعمیرات چاه,احداث چاه جدید,لوله بازکنی شرق تهران, لوله بازکنی  غرب,لوله بازکنی شمال تهران و #لوله بازکنی جنوب  تهران میباشد.

استفاده از مطالب وبسایت فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت کارنو میباشد.