خدمات فوری : ۰۹۳۵۲۳۷۷۱۳۳

خدمات لوله بازکنی و ساختمان

منبع آب انبساط چیست؟

در سیستم های موتورخانه و گرمایشی برای متعادل کردن و بالانس کردن گردش آب به طور یکسان در کلیه لوله های مجتمع و جلوگیری از هوا گرفتن لوله ها از منبع آب انبساط استفاده می شود.

در صورت هوا گرفتن لوله ها هر چند که سرعت گردش آب در لوله ها به وسیله دینام بیشتر شود و هر مقدار درجه گرمای آب بیشتر شود تأثیری نداشته و آب به درستی گرم نمی شود و یا سرد است. در این مواقع به منبع آب انبساط دقت نشده است. این منبع در پشت بام واقع شده و بسته به تعداد آپارتمان های یک مجتمع در ابعاد گوناگون و به منظور متعادل کردن گردش آب می باشد.

در مواقعی که آب سرد است ، آب رادیاتورها کامل نیست، گرمای مطلوبی ندارد و یا آب گردش ندارد شیری که از برای پر کردن این منبع است باید باز شود تا پر شود. بعد از پر شدن، چگالی آب در لوله ها بالانس می شود و باعث گردش خوب آب در سایر لوله های مجتمع می شود.

اطلاعات تماس

تلفن:

22557048

شبانه روزی لوله با زکنی:09013225374

همراه:09352377133

ایمیل: info@lolebazkononline.com

 ...

لوله باز کنی آنلاین: مرجع تخصصی نقد و بررسی و انجام انواع خدمت ساختمانی و لوله کشی, لوله کشی سرد و گرم,گرفتگی لوله ,تعمیرات ساختمانی,کاشی کاری ,رفع نم,بنائیهای مربوط,رنگ کاری ,بنائی ,رسوب زدائی,رفع رطوبت,تشخیص ترکیدگی,لوله کشی آب,تخلیه چاه  نارمک#,لوله_ بازکنی پاسداران,لوله بازکنی نیاوران,تخلیه چاه شبانه روزی,خدمات لوله بازکنی سعادت اباد,لوله بازکنی شریعتی,رفع نم توالت,قیرگونی,ایزوگام,تعمیرات چاه,احداث چاه جدید,لوله بازکنی شرق تهران, لوله بازکنی  غرب,لوله بازکنی شمال تهران و #لوله بازکنی جنوب  تهران میباشد.

استفاده از مطالب وبسایت فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت کارنو میباشد.