خدمات فوری : ۰۹۳۵۲۳۷۷۱۳۳

خدمات لوله بازکنی و ساختمان

شرایط تعویض لوله های قدیمی

لوله های قدیمی فلزی با عمر بیش از 15 یا 20 سال به مرور زمان از محلی که بیشتر در معرض فشار است دچار مشکل می شود و در اکثر اوقات دسترسی به این لوله ها بسیار سخت است و چون در زمان لوله گذاری در قدیم از نقشه و ایده فکری خوبی استفاده نشده است کل لوله را نمی توان تعویض کرد.
در این مواقع با ابزارآلات خاص که شامل مهره ماسوره می باشد تا جائی که لوله در دسترس است برش داده شده، تعویض و یا ترمیم می شود. مهره ماسوره برای تعمیر و وصل کردن لوله استفاده می شود و انواع مختلفی دارد. برای لوله های قدیمی نوع بخصوصی استفاده می شود که اصطلاحا به آن طائی گفته می شود و در سایزهای مختلف  است.

 

اطلاعات تماس

تلفن:

22557048

شبانه روزی لوله با زکنی:09013225374

همراه:09352377133

ایمیل: info@lolebazkononline.com

 ...

لوله باز کنی آنلاین: مرجع تخصصی نقد و بررسی و انجام انواع خدمت ساختمانی و لوله کشی, لوله کشی سرد و گرم,گرفتگی لوله ,تعمیرات ساختمانی,کاشی کاری ,رفع نم,بنائیهای مربوط,رنگ کاری ,بنائی ,رسوب زدائی,رفع رطوبت,تشخیص ترکیدگی,لوله کشی آب,تخلیه چاه  نارمک#,لوله_ بازکنی پاسداران,لوله بازکنی نیاوران,تخلیه چاه شبانه روزی,خدمات لوله بازکنی سعادت اباد,لوله بازکنی شریعتی,رفع نم توالت,قیرگونی,ایزوگام,تعمیرات چاه,احداث چاه جدید,لوله بازکنی شرق تهران, لوله بازکنی  غرب,لوله بازکنی شمال تهران و #لوله بازکنی جنوب  تهران میباشد.

استفاده از مطالب وبسایت فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت کارنو میباشد.