خدمات فوری : ۰۹۳۵۲۳۷۷۱۳۳

خدمات لوله بازکنی و ساختمان

دلایل ترکیدگی لوله

لوله در اثر عوامل مختلفی ممکن است دچار ترکیدگی شود. یخ زدگی، حرارت، فرسودگی، اتمام عمر مفید لوله و اتصالات آن و یا استفاده از لوله های با کیفیت پایین و فلزی برخی از دلایل ترکیدگی می باشد .
در مناطق سردسیر لوله بعد از یخ زدگی دچار انقباض و ترکیدگی می شود به همین منظور باید از لوله با ضخامت معین و در کنار آب گرم استفاده شود که حتی المقدور از یخ زدگی جلوگیری شود. در مواردی که لوله به دلیل نم و به مرور زمان دچار پوسیدگی می شود و می ترکد، لازم است کل لوله تعویض شود. زیرا اگر به صورت تکه ای تعویض شود بعد از مدتی لوله قدیمی دچار پوسیدگی می شود و می ترکد. در سرویس های مختلف اعم از توالت، حمام و آشپزخانه دقت به این نکات بسیار مهم می باشد که لوله کشی بعد از مدت طولانی دچار مشکل نشود.

 

اطلاعات تماس

تلفن:

22557048

شبانه روزی لوله با زکنی:09013225374

همراه:09352377133

ایمیل: info@lolebazkononline.com

 ...

لوله باز کنی آنلاین: مرجع تخصصی نقد و بررسی و انجام انواع خدمت ساختمانی و لوله کشی, لوله کشی سرد و گرم,گرفتگی لوله ,تعمیرات ساختمانی,کاشی کاری ,رفع نم,بنائیهای مربوط,رنگ کاری ,بنائی ,رسوب زدائی,رفع رطوبت,تشخیص ترکیدگی,لوله کشی آب,تخلیه چاه  نارمک#,لوله_ بازکنی پاسداران,لوله بازکنی نیاوران,تخلیه چاه شبانه روزی,خدمات لوله بازکنی سعادت اباد,لوله بازکنی شریعتی,رفع نم توالت,قیرگونی,ایزوگام,تعمیرات چاه,احداث چاه جدید,لوله بازکنی شرق تهران, لوله بازکنی  غرب,لوله بازکنی شمال تهران و #لوله بازکنی جنوب  تهران میباشد.

استفاده از مطالب وبسایت فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت کارنو میباشد.