خدمات فوری : ۰۹۳۵۲۳۷۷۱۳۳

خدمات لوله بازکنی و ساختمان

بنایی های مربوطه

برای انجام امور خدماتی نظیر رفع نم و رطوبت، رسوب زدائی، لوله کشی و غیره محل موردنظر کنده می شود، لذا پس از اتمام کار نیاز به تعمیر و بازسازی دارد که محل مورد نظر تمیز و دکور خوبی داشته باشد.

تعمیرات شامل بنایی های مربوطه نظیر کاشی کاری، قیرگونی، ایزوگام و رنگ کاری می شود و برای توالت، آشپزخانه و حمام بسته به سبک و مدل سازه، توسط استاد کار انجام می شود.

این مجموعه با کادری کاملا حرفه ای آمادگی انجام کلیه امور خدماتی از معماری های قدیمی تا بازسازی های مدرن و امروزی را دارد و تلاش می کند تا مطابق با سلیقه شما بهترین خدمات را ارئه دهد.

اطلاعات تماس

تلفن:

22557048

شبانه روزی لوله با زکنی:09013225374

همراه:09352377133

ایمیل: info@lolebazkononline.com

 ...

لوله باز کنی آنلاین: مرجع تخصصی نقد و بررسی و انجام انواع خدمت ساختمانی و لوله کشی, لوله کشی سرد و گرم,گرفتگی لوله ,تعمیرات ساختمانی,کاشی کاری ,رفع نم,بنائیهای مربوط,رنگ کاری ,بنائی ,رسوب زدائی,رفع رطوبت,تشخیص ترکیدگی,لوله کشی آب,تخلیه چاه  نارمک#,لوله_ بازکنی پاسداران,لوله بازکنی نیاوران,تخلیه چاه شبانه روزی,خدمات لوله بازکنی سعادت اباد,لوله بازکنی شریعتی,رفع نم توالت,قیرگونی,ایزوگام,تعمیرات چاه,احداث چاه جدید,لوله بازکنی شرق تهران, لوله بازکنی  غرب,لوله بازکنی شمال تهران و #لوله بازکنی جنوب  تهران میباشد.

استفاده از مطالب وبسایت فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت کارنو میباشد.