خدمات فوری : ۰۹۳۵۲۳۷۷۱۳۳

خدمات لوله بازکنی و ساختمان

لوله بازکنی

 لوله باز کنی یا رفع گرفتگی لوله ها از معمول ترین مشکلات ساختمان ها است که شرکت کارنو توسط ابزارهای و تجهیزات پیشرفته این مشکل را رفع کرده و آماده خدمت رسانی جهت کلیه ساختمانی های مسکونی و تجاری، اداری است. در مواردی که گرفتگی شدید نیست با مایع لوله بازکنی امکان حل این مشکل هست اما در غیر این صورت باید از دستگاه های لوله باز کنی استفاده کرد. موتور دستگاه های لوله بازکنی نیروی لازم جهت بازکردن هرگونه گرفتگی را فراهم می سازد.

باز کردن لوله توالت، آشپزخانه و ظرفشویی، حمام

بازکردن فاضلاب شهری

لوله بازکنی با فنر و  گرفتگی لوله

تخلیه انواع چاه های فاضلاب

احداث چاه جدید

قسمتی از خدمات این مجموعه میباشد

 

 

صداقت و قیمت مناسب:

نگران هزینه های غیرمنتظره نباشید وقتی با ما کار میکنید ما به شما کمک میکنیم و تا اخر کار با صداقت در کنار شما میمانیم.

 

بهترین را توقع داشته باشید:

تمام نصب و خدمات ما شامل گارانتی و رضایت صددرصد شما میشود پس یک نفس راحت بکشید و بدانید ما بهترین کیفیت را ارائه میدهیم.

 

سهولت در شناسایی:

تمام تکنسین های ما وقتی در محل کار حاضر میشوند با پوشش و وسیله نقلیه قابل شناسایی شرکت می آیند تا شما آنها را راحت بشناسید و در را برایشان باز کنید.

 

هزینه ی اضافی برای اخر هفته نیاز نیست:

 

اگر نتوانستید قرار بگذارید تا کارتان در طول هفته انجام شود,مشکلی نیست.ما خوشحال میشویم که حتی آخر هفته و روزهای تعطیل در محل شما حاضر شویم و کارتان را بدون هیچ مبلغ اضافی انجام دهیم.

 

متخصصان آموزش دیده که آماده کمک هستند:

اعضای تیم ما ابتدا به طور معمول آموزش میبینند و سپس با آخرین فن آوری و ابزار روز صنعت به روز میشوند.

 

پرتاب روش هیدروکراب:

لوله کشی خوب همیشه روان کار میکند.وقتی لوله کشی گاهی مشکل ساز میشود یا هرچندوقت یکبار گیر میکند این نشانه ی وجود مشکلی در لوله هاست .بجای اینکه مشکل را رها کنید تا بدتر شود بهتر است چاره ای بیاندیشید.

*اکنون زمان آن فرا رسیده تا با سیستم هیدروکراب آشنا شوید.

هیدروکراب چیست؟

هیدروکراب جایگزینی برای فنر است که نتیجه ی آن لوله های تمیزتر,اتلاف زمان کمتر و هزینه کمتر و مدت زمان بیشتری است که لوله ها نیاز به تعمیر و تمیز کردن مجدد خواهند داشت.به جای آنکه فقط جرم های درون لوله را کنار بزنید هیدروکراب لوله ها را کاملا تمیز میکند و آنها را به شرایط روز اول بازمیگرداند.در نتیجه لوله کشی های شما بسیار خوب کار میکند طوریکه هرگز ندیده بودید.

هیدروکراب از آبی که کاملا فشرده شده استفاده میکند تا جرم های داخل لوله را بشکند و از لوله خارج کند.متخصصان ما از تجهیزاتی مثل شلنگهای آتش نشانی استفاده میکنند که فشار آب بسیار بالا را تحمل میکند و یک نازل مخصوص صنعتی در سر شلنگ متصل شده است.شلنگ داخل لوله قرار داده شده میشود و یک قسمت مناسب در لوله کشی باز میشود تا تمامی گرفتگی ها و جرم ها از لوله در آنجا خارج شوند.

با فشار دادن نازل آبی با فشار 18 گالن در دقیقه با سرعت وارد لوله های شما میشود و تمامی آششغالها و کثسفی ها را شسته و لوله ها را پاک میکمد.

دلیل فوق العاده بودن هیدروکراب برا یهر خانه دار و صاحب شغلی که با مشکل گرفتن لوله دست و پنجه نرم میکند این است کهه نازل آن برای هر اندازه ای از لوله قابل تنظیم میباشد.صرف نظر ازینکه اندازه و وزن لوله کشی شما چقدر است و با وجود متخصصان خبره ی ما و تجهیزات روز میتوانیم مشکلات شما را راحت تر از همیشه حل کنیم.

مزیت هیدروکراب نسبت به فنر زدن معمولی این است که بعد از فنر زدن جرمهای کوچک همچنان درد لوله باقی میمانند و میتوانند باعث بروز مجدد مشکل شوند اما هیدروکراب لوله ها را مثل روز اول تمیز میکند و کوچکترین جرمی در لوله باقی نمیگذارد

 

              با خدمات 24ساعته تنها با یک تماس 09352377133  در خدمت شماست.

اطلاعات تماس

تلفن:

22557048

شبانه روزی لوله با زکنی:09013225374

همراه:09352377133

ایمیل: info@lolebazkononline.com

 ...

لوله باز کنی آنلاین: مرجع تخصصی نقد و بررسی و انجام انواع خدمت ساختمانی و لوله کشی, لوله کشی سرد و گرم,گرفتگی لوله ,تعمیرات ساختمانی,کاشی کاری ,رفع نم,بنائیهای مربوط,رنگ کاری ,بنائی ,رسوب زدائی,رفع رطوبت,تشخیص ترکیدگی,لوله کشی آب,تخلیه چاه  نارمک#,لوله_ بازکنی پاسداران,لوله بازکنی نیاوران,تخلیه چاه شبانه روزی,خدمات لوله بازکنی سعادت اباد,لوله بازکنی شریعتی,رفع نم توالت,قیرگونی,ایزوگام,تعمیرات چاه,احداث چاه جدید,لوله بازکنی شرق تهران, لوله بازکنی  غرب,لوله بازکنی شمال تهران و #لوله بازکنی جنوب  تهران میباشد.

استفاده از مطالب وبسایت فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت کارنو میباشد.