خدمات فوری : ۰۹۳۵۲۳۷۷۱۳۳

خدمات لوله بازکنی و ساختمان

درباره ما

مجموعه کارنو با کادری مجرب و با تجربه پس از حضور فعال و گسترده در زمینه کلیه امور ساختمانی، به ویژه تعمیرات کلی و جزئی و به روزرسانی و ایده پردازی در طراحی دکور، منزل و شرکت ها و امور جانبی ساختمان و تاسیسات اعم از لوله بازکنی با فنر و لوله کشی جزئی و کلی نموده است. در رابطه با ساختمان ها و آپارتمان های قدیمی که عمری بیش از 7 سال به طور میانگین دارند، سرویس های بهداشتی و حمام این ساختمان ها به طور معمول از سیستم کف و قیرگونی دچار مشکل می شود که باعث نم و رطوبت طبقه پایین و آسیب رسیدن به سیستم لوله کشی آب سرد و گرم می شود.

لذا این مجموعه جهت سهولت دسترسی مشتریان گرامی و در راستای ارتقاء بهره وری و جلوگیری از اتلاف وقت، اقدام به حضور در شبکه های اجتماعی مجازی و اینترنت نموده است و در این راستا کلیه امور تاسیساتی و تعمیراتی را اعم از لوله بازکنی با فنر، رفع ترکیدگی لوله، رفع نم، لوله کشی، تخلیه چاه، تعمیرات چاه و طوقه چینی چاه، احداث چاه جدید و کلیه امور بنایی اعم از کاشیکاری، بندکشی، گچ کاری، رنگ کاری را انجام می دهد. این مجموعه با کادری حرفه ای در خصوص کلیه امور ساختمانی در خدمت مشتریان گرامی می باشد. 

لذا در این راستا با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود، این مجموعه را برای خدمت رسانی هر چه بیشتر یاری نمائید.

با تشکر

 

 

برچسبها


تخلیه چاه تخلیه چاه شبانه روزی تخلیه چاه زعفرانیه رفع گرفتگی 

لوله فاضلاب تعمیرات چاه تخلیه چاه نارمک لوله بازکنی اقدسیه 

شبانه روزی لوله بازکنی سریع رفع بوی بده فاضلاب فوری لوله

لوله بازکن تعویض کاسه توالت حفره چاه تهران لوله بازکنی سعادت 

اباد لوله بازکنی پاسداران لوله باز کنی نیاوران لوله بازکنی فوری 

لوله بازکنی تهران لوله بازکنی کرمان لوله بازکنی رسالت 

لوله بازکنی هلال احمر لوله بازکنی هفت حوض لوله بازکنی 

تهرانپارس لوله بازکنی صادقیه لوله بازکنی شهر زیبا لوله کشی 

ساختمان لوله کشی سردو گرم لوله باز کنی شریعتی 

رفع نم کلی رفع نم توالت و حمام قیرگونی ایزوگام سرویس 

روشویی حمام اشپزخانه تعمیرات چاه احداث چاه جدید

اطلاعات تماس

تلفن:

22557048

شبانه روزی لوله با زکنی:09013225374

همراه:09352377133

ایمیل: info@lolebazkononline.com

 ...

لوله باز کنی آنلاین: مرجع تخصصی نقد و بررسی و انجام انواع خدمت ساختمانی و لوله کشی, لوله کشی سرد و گرم,گرفتگی لوله ,تعمیرات ساختمانی,کاشی کاری ,رفع نم,بنائیهای مربوط,رنگ کاری ,بنائی ,رسوب زدائی,رفع رطوبت,تشخیص ترکیدگی,لوله کشی آب,تخلیه چاه  نارمک#,لوله_ بازکنی پاسداران,لوله بازکنی نیاوران,تخلیه چاه شبانه روزی,خدمات لوله بازکنی سعادت اباد,لوله بازکنی شریعتی,رفع نم توالت,قیرگونی,ایزوگام,تعمیرات چاه,احداث چاه جدید,لوله بازکنی شرق تهران, لوله بازکنی  غرب,لوله بازکنی شمال تهران و #لوله بازکنی جنوب  تهران میباشد.

استفاده از مطالب وبسایت فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت کارنو میباشد.